Hakkımızda

Ab-Hibe Danışmanlık kurulduğu günden bu yana kamu kurumları ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının yararlanıcılarına eğitim ve yurt dışı organizasyondan proje danışmanlığı ile teknik yardım ve yönetim alanlarına varana geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuz sunduğu hizmet kalitesi sayesinde belediyeler, kalkınma ajansıları, eğitim kurumları ve çeşitli derneklerle çözüm ortaklığına giderek yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde birçok projeyi başarılı bir şekilde yürütmüş ve ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Başarımızın arkasında bulunan yaratıcı ve dinamik kadromuz her daim sosyal sorumluk bilinci ve meslek etiği ile hareket ederek çalışmalarını sürdürmeye ve iş ilişkilerimizi karşılıklı güven teması içinde yürütmeye devam etmektedir. Ab-Hibe Danışmanlık kalite ve başarısını sürdürülebilir kılmak amacı ile dürüstlük ve sorumluluk bilincini kendine prensip edinmiş bir kuruluştur. Bu sebeple gerek bireysel gerekse de ekip olarak aldığımız kararlar ve tamamladığımız işlerin arkasında olmaya ve her işin sorumluluğunu en iyi şekilde üstelenmeye devam edeceğiz. 

 

Hakkımızda

Vizyonumuz

'İhtiyaçlar Karşılıklı İse Çözüm Ortaktır' amacı ile yola çıkan kuruluşumuz, Avrupa Birliği sürecine dahil olan ve fikirlerini hayata geçirmek isteyen her bireye kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermeyi kendine hedef edinmiştir. Bu noktada en büyük amacımız sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda adımızdan başarı ve övgü ile bahsettirmektir.

Misyonumuz

Avrupa Birliği ve Türkiye arasındaki ilişkileri bir üst seviyeye taşımak amacı ile yerel, bölgesel ve ulusal düzeydeki ihtiyaçlarımız en iyi şekilde belirlemek ve bu ihtiyaçlara cevap verecek yenilikçi ve kaliteli projeleri hayata geçirmek, Avrupa Birliği kapsamında ülkemize sunulan hibe ve proje fırsatlarını en doğru şekilde değerlendirerek bu amaç doğrultusunda faaliyet göstermek isteyen STK, dernek, kamu ve özel kurumlar ile bireylere etkili danışmanlık hizmeti sunmak, Proje Hazırlama, Uygulama ve Değerlendirme Süreçleri ile ilgili eğitimler düzenleyerek bu alanda uzmanlar yetiştirmektir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve Güven; altına imzamızı atacağımız her projenin sorumluluğunu üstleniyor ve size tutamayacağımız sözler vermiyoruz.
  • Yenilikçilik ve Dinamizm; sadece geldiğimiz konumu korumak için değil kendimizi daha çok geliştirmek için de çalışıyoruz. Bu sebeple kalıcı ve sürdürülebilir iş ilişkilerini benimsiyor ve uzman kadromuzu bu hedefler doğrultusunda oluşturuyoruz.
  • Takım Çalışması ve Liderlik; Ab-Hibe Danışmanlığın uzman kadrosundaki her birey takım ruhuna sahip, ekip içinde verimli çalışabilen ve liderlik vasfına sahip kişilerdir. Bu sebeple çalışmalarımızın her noktasını ayrı ayrı sahiplenen bireyler ile ortak bir noktada buluşarak sonuca ulaşırız.

Linkedin Takip